Movies
Ratings
1219
Snow WhiteRated ★ 2.5
Instant FamilyRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 2.0
Il MareRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
I Met a GirlRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
The Lion King at the Hollywood BowlRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0