Movies
Ratings
1290
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 1.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0
Closing DynastyRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 3.0- OstinatoRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Don't MoveRated ★ 1.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
On the LineRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 3.5