Series
Ratings
160- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Study GroupRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0- DoubtRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
UzumakiRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0