Titles you rated
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0