Series
Ratings
42
YouRated ★ 5.0
YouRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 0.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 1.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 2.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5