Titles you rated
UnfriendedRated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 4.5
CracksRated ★ 4.5
Tale of TalesRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The StrangersRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.5
It Comes at NightRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 5.0
I Spit on Your GraveRated ★ 5.0
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
The Green InfernoRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 5.0