Series
Ratings
22
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0