Movies
Ratings
50
Letters to JulietRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Five Feet ApartRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0