Series
Ratings
14
Generation KillRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0