Series
Ratings
12
Rustic PeriodRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 1.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 1.0
The LegendRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0