Movies
Ratings
114
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5