Titles you rated
The LegendRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0