Titles you rated
EliteRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 3.5
Monsters Share House Season 1Rated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.5
Your Turn To KillRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 0.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0