Titles you rated
Secret Love AffairRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.5