Titles you rated
AssassinationRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0