Movies
Ratings
74
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0