Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Days of WrathRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 5.0