Titles you rated
OblivionRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Europa ReportRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.0- Tears of AfricaRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0