Series
Ratings
78
A Shop for KillersRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5- VictoriousRated ★ 5.0
- VictoriousRated ★ 5.0
- VictoriousRated ★ 5.0
VictoriousRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
The Duke of Death and His MaidRated ★ 4.5
Handa-kunRated ★ 3.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0