Titles you rated
Vanishing on 7th StreetRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 5.0- Hide N SeekRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Innocent ThingRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Om Shanti OmRated ★ 5.0
Twilight GangstersRated ★ 5.0