Series
Ratings
27
Bates MotelRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 1.0
PastaRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5