Titles you rated
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0