Movies
Ratings
465
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 2.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5