Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
DraculaRated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 1.0
The Interest of LoveRated ★ 2.5