Series
Ratings
106- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Man vs. BeeRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5