Titles you rated
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.0
Be with YouRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 3.0