Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
TurboRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The LoraxRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.5
A DayRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.0