Series
Ratings
14
Newlyweds DiaryRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0