Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Curse of La LloronaRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5