Movies
Ratings
1552
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Drive-Away DollsRated ★ 2.5
It's What's InsideRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Gintama: The MovieRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
PreyRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 5: Paradox SpiralRated ★ 4.0