Titles you rated
The Vince Staples Show Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Long Story ShortRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0