Titles you rated
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.0