Movies
Ratings
34
Sisters on the RoadRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0