Movies
Ratings
1193
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.0
Don't MoveRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 3.5
Deep CoverRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Blackout AvanpostRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Better ManRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
Sound of FreedomRated ★ 3.0
A Lonely Place to DieRated ★ 2.0