Series
Ratings
38
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
- My Fair Princess IIIRated ★ 3.0