Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 5.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.0- AliveRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 3.0
Wheels on MealsRated ★ 3.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 3.0
American History XRated ★ 3.0
The Spy Who Loved MeRated ★ 4.0