Series
Ratings
57
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
HealerRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0