Movies
Ratings
471
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 1.0
1917Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 1.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.5