Movies
Ratings
54
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 4.0
Louder Than BombsRated ★ 4.0
ThelmaRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.5