Titles you rated
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
To Your EternityRated ★ 4.0- Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5