Series
Ratings
137
UntamedRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Missing: The Other Side 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5