Series
Ratings
66- DamoRated ★ 4.0
Oh My GeneralRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 2.5
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0