Series
Ratings
92
Cooking with BillRated ★ 3.0
Oats StudiosRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 2.0
Hemlock GroveRated ★ 2.0
DriftersRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 4.0