Titles you rated
CoralineRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Cars 3Rated ★ 2.0
Cars 2Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
CarsRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0