Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
CallRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
CountRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The Point ManRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 4.0