Movies
Ratings
217
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 2.5
FlowRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Love at Second SightRated ★ 2.0
TomboyRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 5.0
LucaRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5