Series
Ratings
48
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 1.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0