Movies
Ratings
664
Open Your EyesRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 5.0
King of ComedyRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 5.0
Pom PokoRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 5.0
French KissRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
The VillageRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 5.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0