Titles you rated
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Love Is in the AirRated ★ 3.5
The 5th WaveRated ★ 1.0
SplitRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0