Series
Ratings
44
Running ManRated ★ 5.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.0
Eyeshield 21Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Infinite DendrogramRated ★ 3.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 4.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 4.0- Black Clover Season 2Rated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 3.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 4.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.5
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 5.0